2011 yılında Doğu Anadolu Sigorta Ekspertiz Ltd. Şti. unvanı ile Erzurum’da eksperlik faaliyetlerine başlamış olduğumuz şirketimizde, öncelikle tecrübeli bir ekip kurularak Doğu Anadolu, Doğu Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde çetin şartlarda eksiksiz hizmetler sunulmaya gayret gösterilmiştir. Bugüne kadar müdahale ettiğimiz projelerimizde şirketimiz sürekli büyüme odaklı başarı grafiği sergilemiştir.

En iyiye ulaşma arzu ve gayretiyle “Hız, Güven, Doğru Ekspertiz!” mottosundan çıktığımız yolda, faaliyet alanlarımız genişletilmiş; çözüm ortaklarımızın nihai beklentilerine yönelik projeler üretilerek yolculuğumuza devam edilmiştir. Tecrübeli çalışma ekibimizle sektörde meydana gelen yenilikleri, teknolojik gelişmeleri, iş hayatımıza etkili bir şekilde tatbik edebilme amacı temel prensibimiz olmuştur.

Büyüme grafiğimizin etkili olmasında doğruluk – dürüstlük; ilkelerimizi istikrarlı bir şekilde sürdürmek, her yeni projede, yenilenen enerjimizle çözüm ortaklarımıza uygun imkanlar sunarak, neden-sonuç ilişkileri çerçevesinde analizler sağlanmış; doğru neticeye yönelik hizmetler sağlamak amaçlanmıştır. Bu amaçlarımız doğrultusunda her biri dünyanın ve ülkemizin önde gelen sigorta – reasürans şirketlerinin referanslarıyla başarı çıtamız sürekli yükselmiştir.

Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda 2013 yılında şirketimizin Van Şubesi hayata geçirilerek yerel hasar tespiti konusunda hizmet sağlayıcılığımız daha da geliştirilmiştir.

Yine aynı hedefler yönünde yerel hizmet ağı konumumuzu ulusallaştırabilmek hedefiyle teknik kadromuzu daha donanımlı hale getirip; 2019 Yılında Arpa Sigorta Ekspertiz Hizmetleri Ltd. Şti unvanıyla faaliyetlerimiz sürdürülmeye başlanmıştır. Bu vesile ile genel merkezimiz İstanbul’a taşınmış, Erzurum Şube, Van Şubelerimiz kurularak çağın gereksinim ve yeniliklerine ayak uydurma önceliklerimize yeni bir yön verme gayretine girilmiştir.

Eski çağlardan mütevellit; günümüzde de halen bereket, ve gelişimi simgelemesi nedeni ile “Arpa” marka isim olarak seçilmiş; yine markamızı betimleyen simgesel logomuz tasarlanarak geliştirilmiştir.

Vizyonumuz

İlk hedefimiz; hızlı, çözüm odaklı ve tarafsız çalışma prensipleri çerçevesinde en iyiye ulaşma çabasıdır.

Bu hedeflere ulaşmak ve hizmet kalitesini artırmak üzere, gelişen ve değişen bir profil oluşturmak en temel ilkelerimiz arasındadır. Güvenilir, hızlı ve tarafsız hizmet sunabilmek amacı ile nitelikli ve profesyonel yönetim anlayışı, personel verimliliği, tecrübeye bağlı hizmet kalitesinin üst seviyelerde olması için gerekli ortam ve imkanları yaratmak önemli önceliklerimiz arasındadır.

 

Misyonumuz

Kaliteli bir hizmet anlayışı ile beklentilere istikrarlı çözümler sunmak; dürüst, çözüm ve sonuca odaklı çalışmalar temel ilkelerimizdendir.  Bu ilkelerimizin yerine getirilmesinde yetkin çalışma prensipleri, gelişime açık, güvenilir, tarafsız, nitelikli ve özenli çalışmalar yol haritamızı belirlemektedir. Alanında uzman personeller istihdam etmenin yanısıra çekirdekten yetkinliğe; etkin, yetenekli ve eğitimli teknik bir kadro oluşturmak en önemli prensiplerimiz arasındadır.

Arpa Sigorta Ekspertiz Hizmetleri Limited Şirketi

Hizmetlerimiz

  • Motorlu Kara Araçları
  • Hava, Deniz ve Demiryolları Araçları
  • Emtia ve Kıymete İlişkin Nakliyat
  • Yangın, Doğal Afet, Kaza ve Hırsızlık
  • Mühendislik